Gratisversand ab 29 €
Bis zu 2 Gratisproben
120 Tage Rückgaberecht

bareMinerals Gen Nude

Alle Produkte

5 Artikel
5 Artikel
MYSTERY
+2 mehr
bareMinerals
Gen Nude Blonzer • Bronzer
ab € 22,45
UVP€ 32,24 (-30%)
3.8 g (€ 59,08 / 10 g)
MYSTERY
Neu
+3 mehr
bareMinerals
Gen Nude Liquid Mineral Eyeshadow • Lidschatten
ab € 17,24
UVP€ 23,00 (-25%)
2 ml (€ 86,20 / 10 ml)
MYSTERY
+2 mehr
bareMinerals
Gen Nude Dew in One Cheek & Lip Stick • Rouge
ab € 15,20
UVP€ 23,00 (-34%)
4.5 g (€ 33,78 / 10 g)
MYSTERY
+2 mehr
bareMinerals
Gen Nude Highlighting Blush • Rouge
ab € 21,12
UVP€ 32,24 (-34%)
3.8 g (€ 55,58 / 10 g)
MYSTERY
+6 mehr
+3 mehr
bareMinerals
Gen Nude Powder Blush • Rouge
ab € 22,89
UVP€ 32,24 (-28%)
6 g (€ 38,15 / 10 g)