BEAUTYlike productAvedaBe Curly Advanced Curl Enhancer Cream • Haarcremeab € 7,93UVP€ 12,40 (-36%)40 ml (€ 198,25 / 1 l)
BEAUTYlike productAvedaNutriplenish Vitamin Leave In • Conditioner€ 31,02UVP€ 48,00 (-35%)200 ml (€ 155,10 / 1 l)
BEAUTYlike productAvedaPure-Formance Firm Hold • Haargel€ 28,28UVP€ 38,00 (-26%)150 ml (€ 188,53 / 1 l)
BEAUTYlike productAvedaBotanical Repair Strengthening • Haarshampooab € 9,00UVP€ 12,00 (-25%)50 ml (€ 180,00 / 1 l)
BEAUTYlike productAvedaNutriplenish Hydrating Shampoo Light Moisture • Haarshampooab € 25,88UVP€ 39,90 (-35%)250 ml (€ 103,52 / 1 l)
BEAUTYlike productAvedaShampure Nurturing • Haarshampooab € 9,00UVP€ 12,00 (-25%)50 ml (€ 180,00 / 1 l)
BEAUTYlike productAvedaVolumizing Tonic • Volumenspray€ 23,50UVP€ 35,00 (-33%)100 ml (€ 235,00 / 1 l)
BEAUTYlike productAvedaScalp Solutions Balancing Shampoo • Haarshampooab € 7,67UVP€ 12,00 (-36%)50 ml (€ 153,40 / 1 l)
BEAUTYlike productAvedaNutriplenish Hydrating Conditioner Deep Moisture • Conditionerab € 29,33UVP€ 47,50 (-38%)250 ml (€ 117,32 / 1 l)
BEAUTYlike productAvedaRosemary Mint Purifying • Haarshampooab € 8,97UVP€ 12,00 (-25%)50 ml (€ 179,40 / 1 l)
BEAUTYlike productAvedaNutriplenish Multi Use • Haaröl€ 31,05UVP€ 49,00 (-37%)30 ml (€ 1.035,00 / 1 l)
BEAUTYlike productAvedaColor Control Light Shampoo • Haarshampooab € 8,40UVP€ 12,00 (-30%)50 ml (€ 168,00 / 1 l)
BEAUTYlike productAvedaThickening Tonic • Texturizing Sprayab € 7,93UVP€ 12,40 (-36%)30 ml (€ 264,33 / 1 l)
BEAUTYlike productAvedaNutriplenish Masque Deep Moisture • Haarmaske€ 43,47UVP€ 64,00 (-32%)200 ml (€ 217,35 / 1 l)
BEAUTYlike productAvedaBotanical Repair • Leave-in-Treatmentab € 7,76UVP€ 12,00 (-35%)25 ml (€ 310,40 / 1 l)
BEAUTYlike productAvedaSmooth Infusion™ Style-Prep Smoother™ • Stylingcremeab € 7,93UVP€ 12,40 (-36%)25 ml (€ 317,20 / 1 l)
BEAUTYlike productAvedaBe Curly Advanced Shampoo • Haarshampooab € 25,88UVP€ 39,90 (-35%)250 ml (€ 103,52 / 1 l)
BEAUTYlike productAvedaSpeed of Light Blow Dry Accelerator • Föhnspray€ 24,71UVP€ 40,60 (-39%)200 ml (€ 123,55 / 1 l)
BEAUTYlike productAvedaColor Control • Conditionerab € 25,99UVP€ 39,90 (-35%)200 ml (€ 129,95 / 1 l)
BEAUTYlike productAvedaBotanical Repair Intensive Strengthening Masque-Rich • Haarmaskeab € 41,40UVP€ 64,00 (-35%)200 ml (€ 207,00 / 1 l)
BEAUTYlike productAvedaBotanical Repair Intensive Strengthening Masque-Light • Haarmaskeab € 37,88UVP€ 52,00 (-27%)150 ml (€ 252,53 / 1 l)
BEAUTYlike productAvedaScalp Solutions Overnight Recovery Serum • Haarkur€ 36,23UVP€ 58,00 (-38%)50 ml (€ 724,60 / 1 l)
BEAUTYlike productAvedaDamage Remedy Daily Hair Repair • Haarkur€ 32,02UVP€ 49,00 (-35%)100 ml (€ 320,20 / 1 l)
BEAUTYlike productAvedaBe Curly Advanced Co-Wash • Haarshampoo€ 35,12UVP€ 53,00 (-34%)350 ml (€ 100,34 / 1 l)
BEAUTYlike productAvedaBotanical Repair Bond-Building Pre-Shampoo • Pre-Shampoo€ 33,26UVP€ 52,00 (-36%)150 ml (€ 221,73 / 1 l)
BEAUTYlike productAvedaBotanical Repair Strengthening • Conditionerab € 8,43UVP€ 12,00 (-30%)40 ml (€ 210,75 / 1 l)
BEAUTYlike productAvedaSap Moss Weightless Hydration • Conditioner€ 25,90UVP€ 39,90 (-35%)200 ml (€ 129,50 / 1 l)
BEAUTYlike productAvedaBrilliant Damage Control • Hitzeschutzspray€ 23,28UVP€ 40,10 (-42%)250 ml (€ 93,12 / 1 l)
BEAUTYlike productAvedaBotanical Repair Styling Creme • Stylingcremeab € 7,93UVP€ 12,40 (-36%)40 ml (€ 198,25 / 1 l)
BEAUTYlike productAvedaHeat Relief Thermal Protector & Conditioning Mist • Hitzeschutzspray€ 24,31UVP€ 38,00 (-36%)100 ml (€ 243,10 / 1 l)
BEAUTYlike productAvedaSmooth Infusion™ Anti-Frizz Conditioner • Conditionerab € 8,33UVP€ 12,00 (-31%)40 ml (€ 208,25 / 1 l)
BEAUTYlike productAvedaNutriplenish Hydrating Shampoo Deep Moisture • Haarshampooab € 27,17UVP€ 39,90 (-32%)250 ml (€ 108,68 / 1 l)
BEAUTYlike productAvedaInvati Ultra Advanced Exfoliating Shampoo Light • Haarshampooab € 7,67UVP€ 12,00 (-36%)50 ml (€ 153,40 / 1 l)
BEAUTYlike productAvedaNutriplenish™ Hydrating Serum • Haarserum€ 42,50UVP€ 53,00 (-20%)100 ml (€ 425,00 / 1 l)
BEAUTYlike productAvedaTousle Texture Dry Texture Spray • Texturizing Spray€ 25,50UVP€ 35,00 (-27%)102 g (€ 250,00 / 1 kg)
BEAUTYlike productAvedaSmooth Infusion™ Perfect Blow Dry • Hitzeschutzsprayab € 12,4050 ml (€ 248,00 / 1 l)
BEAUTYlike productAvedaSmooth Infusion™ Anti-Frizz Shampoo • Haarshampooab € 8,40UVP€ 12,00 (-30%)50 ml (€ 168,00 / 1 l)
BEAUTYlike productAvedaSmooth Infusion™ Perfectly Sleek Heat Styling Cream • Stylingcremeab € 12,4040 ml (€ 310,00 / 1 l)
BEAUTYlike productAvedaBotanical Repair Bond-Building Styling Creme • Haarcreme€ 32,50100 ml (€ 325,00 / 1 l)
BEAUTYlike productAvedaBe Curly Advanced Intensive Curl Perfecting Masque • Haarmaskeab € 7,76UVP€ 12,00 (-35%)25 ml (€ 310,40 / 1 l)
BEAUTYlike productAvedaBe Curly Advanced Curl Perfecting Primer • Texturizing Spray€ 30,60UVP€ 50,50 (-39%)200 ml (€ 153,00 / 1 l)