Gratisversand ab 29 €
Bis zu 2 Gratisproben
120 Tage Rückgaberecht

Aveda Haarkur

Alle Produkte

11 Artikel
11 Artikel
BEAUTY
Aveda
Be Curly Advanced Curl Enhancer Cream • Haarcreme
ab € 7,93
UVP€ 12,40 (-36%)
40 ml (€ 198,25 / 1 l)
BEAUTY
Aveda
Color Control • Conditioner
ab € 25,99
UVP€ 39,90 (-35%)
200 ml (€ 129,95 / 1 l)
BEAUTY
Aveda
Scalp Solutions Overnight Recovery Serum • Haarkur
€ 36,23
UVP€ 58,00 (-38%)
50 ml (€ 724,60 / 1 l)
BEAUTY
Aveda
Damage Remedy Daily Hair Repair • Haarkur
€ 32,02
UVP€ 49,00 (-35%)
100 ml (€ 320,20 / 1 l)
BEAUTY
Aveda
Be Curly Advanced Intensive Curl Perfecting Masque • Haarmaske
ab € 7,76
UVP€ 12,00 (-35%)
25 ml (€ 310,40 / 1 l)
BEAUTY
Aveda
Scalp Solutions Refreshing Protective Mist • Haarkur
€ 31,39
UVP€ 53,00 (-41%)
100 ml (€ 313,90 / 1 l)
BEAUTY
Aveda
Scalp Solutions Exfoliating Scalp Treatment • Haarkur
ab € 7,67
UVP€ 12,00 (-36%)
25 ml (€ 306,80 / 1 l)
BEAUTY
Aveda
Damage Remedy Intensive Restructuring Treatment • Haarkur
€ 32,94
UVP€ 51,50 (-36%)
150 ml (€ 219,60 / 1 l)
BEAUTY
Aveda
Cherry Almond Leave-in Treatment • Haarkur
€ 21,52
UVP€ 33,00 (-35%)
200 ml (€ 107,60 / 1 l)
BEAUTY
Aveda
Color Control Conditioner Travel Size • Haarkur
€ 9,90
UVP€ 12,00 (-18%)
40 ml (€ 247,50 / 1 l)
BEAUTY
Aveda
Botanical Repair Bond-Building Flash Treatment • Haarkur
€ 34,95
UVP€ 50,00 (-30%)
150 ml (€ 233,00 / 1 l)