FAVESlike productBumble and bumbleCurl Mousse • Schaumfestiger€ 25,52UVP€ 42,00 (-39%)146 ml (€ 174,79 / 1 l)
FAVESlike productBumble and bumbleHairdresser's Primer Demi Size • Hitzeschutzspray€ 18,40UVP€ 27,00 (-32%)125 ml (€ 147,20 / 1 l)
FAVESNeulike productBumble and bumbleSeaweed Oil Control Styling Primer • Haarspray€ 37,00200 ml (€ 185,00 / 1 l)
FAVESLimitiertlike productBumble and bumbleSeaweed Oil Control Styling Primer Travel Size • Haarspray€ 17,0030 ml (€ 566,67 / 1 l)
FAVESlike productBumble and bumbleThickening High Drama Styling Foam • Stylingcreme€ 34,50UVP€ 38,00 (-9%)150 ml (€ 230,00 / 1 l)
FAVESlike productBumble and bumbleHairdresser's Invisible Oil Styling Cream • Stylingcreme€ 27,60UVP€ 40,00 (-31%)200 ml (€ 138,00 / 1 l)
FAVESlike productBumble and bumbleThickening Volume Shampoo • Haarshampooab € 9,80UVP€ 14,50 (-32%)60 ml (€ 163,33 / 1 l)
FAVESlike productBumble and bumbleThickening Volume Conditioner • Conditionerab € 9,80UVP€ 15,00 (-35%)60 ml (€ 163,33 / 1 l)
FAVESlike productBumble and bumbleThickening Dryspun Spray • Volumensprayab € 10,80UVP€ 18,00 (-40%)60 ml (€ 180,00 / 1 l)
FAVESlike productBumble and bumbleColor Minded Leave-in Rich • Leave-in-Treatment€ 25,95UVP€ 41,00 (-37%)125 ml (€ 207,60 / 1 l)
FAVESlike productBumble and bumbleColor Minded Shampoo • Haarshampoo€ 25,01UVP€ 39,50 (-37%)250 ml (€ 100,04 / 1 l)
FAVESlike productBumble and bumbleColor Minded Leave-in • Leave-in-Treatment€ 24,72UVP€ 41,00 (-40%)125 ml (€ 197,76 / 1 l)
FAVESlike productBumble and bumbleColor Minded 1-Minute Treatment • Haarkur€ 26,89UVP€ 48,50 (-45%)200 ml (€ 134,45 / 1 l)
FAVESlike productBumble and bumbleColor Minded • Conditioner€ 27,60UVP€ 41,00 (-33%)200 ml (€ 138,00 / 1 l)
FAVESlike productBumble and bumbleSeaweed Shampoo • Haarshampoo€ 23,95UVP€ 39,50 (-39%)250 ml (€ 95,80 / 1 l)
FAVESlike productBumble and bumbleSeaweed Scalp Scrub • Kopfhautpflege€ 32,92UVP€ 49,50 (-33%)200 ml (€ 164,60 / 1 l)
FAVESlike productBumble and bumbleSeaweed Air Dry Cream • Haarpaste€ 25,01UVP€ 42,00 (-40%)150 ml (€ 166,73 / 1 l)
FAVESlike productBumble and bumbleSeaweed • Conditioner€ 25,95UVP€ 41,00 (-37%)200 ml (€ 129,75 / 1 l)
FAVESlike productBumble and bumbleBond-Building Oil Serum • Haarserum€ 30,16UVP€ 49,00 (-38%)50 ml (€ 603,20 / 1 l)
FAVESlike productBumble and bumbleThickening Go Big Plumping Tretament • Haarkur€ 23,60UVP€ 40,00 (-41%)250 ml (€ 94,40 / 1 l)
FAVESlike productBumble and bumbleSunday Weekly Detoxifying • Haarshampoo€ 11,20UVP€ 15,00 (-25%)60 ml (€ 186,67 / 1 l)
FAVESlike productBumble and bumbleBond Building Repair • Conditioner€ 28,60UVP€ 41,00 (-30%)200 ml (€ 143,00 / 1 l)
FAVESlike productBumble and bumbleBond Building Repair • Haarshampoo€ 22,99UVP€ 38,00 (-40%)250 ml (€ 91,96 / 1 l)
FAVESlike productBumble and bumbleHeat Shield Thermal Protection Mist • Hitzeschutzsprayab € 13,30UVP€ 18,00 (-26%)60 ml (€ 221,67 / 1 l)
FAVESlike productBumble and bumbleBond Building Repair Styling Creme • Stylingcreme€ 29,92UVP€ 44,00 (-32%)150 ml (€ 199,47 / 1 l)
FAVESlike productBumble and bumbleCurl Butter Mask • Haarmaske€ 30,73UVP€ 54,00 (-43%)200 ml (€ 153,65 / 1 l)
FAVESlike productBumble and bumbleCurl 3-in-1 • Conditionerab € 9,60UVP€ 15,00 (-36%)60 ml (€ 160,00 / 1 l)
FAVESlike productBumble and bumbleCurl Moisturizing • Haarshampooab € 11,20UVP€ 15,00 (-25%)60 ml (€ 186,67 / 1 l)
FAVESlike productBumble and bumbleCurl Anti-Humidity Gel-Oil • Haaröl€ 24,51UVP€ 41,00 (-40%)150 ml (€ 163,40 / 1 l)
FAVESlike productBumble and bumbleCurl Defining Creme • Stylingcreme€ 24,99UVP€ 42,00 (-41%)250 ml (€ 99,96 / 1 l)
FAVESlike productBumble and bumbleCurl Reactivator • Texturizing Sprayab € 12,90UVP€ 16,00 (-19%)60 ml (€ 215,00 / 1 l)
FAVESlike productBumble and bumblePrêt-à-Powder Post Workout Dry Shampoo Mist • Trockenshampooab € 11,63UVP€ 19,50 (-40%)45 ml (€ 258,44 / 1 l)
FAVESlike productBumble and bumbleThickening Great Body Blow Dry • Stylingcreme€ 24,69UVP€ 42,50 (-42%)150 ml (€ 164,60 / 1 l)
FAVESlike productBumble and bumbleThickening • Hitzeschutzsprayab € 10,00UVP€ 17,00 (-41%)60 ml (€ 166,67 / 1 l)
FAVESlike productBumble and bumbleSurf Infusion • Texturizing Spray€ 28,00UVP€ 40,00 (-30%)100 ml (€ 280,00 / 1 l)
FAVESlike productBumble and bumbleSurf • Texturizing Sprayab € 17,85UVP€ 21,00 (-15%)50 ml (€ 357,00 / 1 l)
FAVESlike productBumble and bumbleSurf Creme Rinse • Conditioner€ 26,49UVP€ 40,00 (-34%)250 ml (€ 105,96 / 1 l)
FAVESlike productBumble and bumbleSurf Foam Wash • Haarshampoo€ 29,49UVP€ 39,50 (-25%)250 ml (€ 117,96 / 1 l)
FAVESlike productBumble and bumbleSumotech • Stylingcreme€ 33,50UVP€ 40,00 (-16%)50 ml (€ 670,00 / 1 l)
FAVESlike productBumble and bumbleSumoclay • Stylingcreme€ 28,03UVP€ 42,00 (-33%)45 ml (€ 622,89 / 1 l)
FAVESlike productBumble and bumbleStraight Blow Dry • Stylingcreme€ 24,54UVP€ 44,00 (-44%)150 ml (€ 163,60 / 1 l)
FAVESlike productBumble and bumbleRepair Blow Dry • Föhnlotion€ 27,20UVP€ 42,50 (-36%)150 ml (€ 181,33 / 1 l)
FAVESlike productBumble and bumblePrêt-à-Powder • Haarpuderab € 10,00UVP€ 16,50 (-39%)14 g (€ 714,29 / 1 kg)
FAVESlike productBumble and bumbleHairdresser's Invisible Oil Heat/UV Protective Primer • Hitzeschutzsprayab € 10,80UVP€ 16,00 (-33%)60 ml (€ 180,00 / 1 l)
FAVESlike productBumble and bumbleHairdresser's Invisible Oil • Haarshampooab € 10,00UVP€ 17,00 (-41%)60 ml (€ 166,67 / 1 l)
FAVESlike productBumble and bumbleHairdresser's Invisible Oil • Haaröl€ 30,76UVP€ 51,00 (-40%)100 ml (€ 307,60 / 1 l)
FAVESlike productBumble and bumbleHairdresser's Invisible Oil • Conditioner€ 27,77UVP€ 40,00 (-31%)200 ml (€ 138,85 / 1 l)
FAVESlike productBumble and bumbleGrooming • Stylingcreme€ 25,00UVP€ 43,00 (-42%)150 ml (€ 166,67 / 1 l)